GRACEBRANDS

Logo & Web Tasarım

GraceBrands, 30 yılı aşkın bir süredir tekstil alanından giriş yaptığı sektöre her geçen sene daha da sağlam adımlarla devam etmektedir. 20’den fazla ülkeye el yapımı ve özel tasarım mücevher ve hediyelik eşya ihracatı yapmaktadır.

GraceBrands logosunu tasarlarken bulunduğu sektörü ve hitap ettiği müşteri kitlesine göre şık ve minimal bir tasarım yaptım. Bu tasarımın etkisini kullandığım turkuaz ve siyah renklerle arttırmayı hedefledim.

Websitesinde de amaçladığım bu şıklığı, kullanım kolaylığı ile birleştirerek GraceBrands’in özel iş ortaklarına ve markalarına en uygun siteyi tasarladım.

Grace Brands şirketi olarak Ceren Varol’dan websitemiz icin danışmanlık aldık.

Websitemizi yapılandırma sürecinde markalarımızı ve ürünlerimize en uygun şekilde web sitemiz düzenlenmiş, uygun görseller ve içerik bilgileri eklenerek çok keyifli ve kullanışlı bir site haline gelerek bizleri çok mutlu  etti. Siteyi ziyaret edenlere ise çok açık bir şekilde kendimizi tanıtma fırsatı sağladı. Ayrıca nasıl bir marka olduğumuzu, hedef kitlemizi, yerli ve yabancı şirketlerin rahatlıkla anlayabileceği uluslararası bir algı yönetimiyle gerçekleştirdi.

Şirket politikamız ve kurum kültürümüzün harmanlanmasında olumlu katkı sağlamıştır. Katkılarından dolayı teşekkür ederiz

– Sanem İçil
GraceBrands.com

İŞLERİN ÇOK GÜZEL!

Yapmış olduğun çalışmaları (çok) beğendim. Birlikte çalışmak isterim.

Benzer Projeler
Ceren Varol Osmanlıspor